Rondal ısmarlama superyat dünyasının yaptığı ürünlerin çok yüksek kalitesiyle , tasarımlarıyla ve de çeşitliliği ile çok öne çıkmış bilinen bir Hollanda firmasıdır. Uluslararası piyasalarda mühendislik çalışmalarıyla da ısmarlama yatlara ürün ve servis çareleri alternatifleri yaratmışlardır.

Rondal yatırımlarıyla , ekspertizleriyle ve donattığı teknelerle Hollanda denizcilik sektörünün merkezinde yerini almıştır. Gemi inşaat mühendisleriyle , makina mühendisleriyle , tasarımcılarla , tekne sahipleri ve ekipleriyle yakın çalışmayı ve de dolayısıyla önde düşünmeyi – teknolojinin önünde gitmeyi hedeflemişlerdir.

Rondal çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Yelkenli ve motor yatlar için ürettikleri standart ve ısmarlama ürünler çok çeşitlidir. Alüminyum ve karbon direkler , vinçler , makaralar , ray ve ray arabaları , güverte kapakları ve kapılar yapmaktadırlar. Sahip oldukları başarıların arkasında çok sağlıklı bir ekip ve takım anlayışı vardır.Disiplin ile gelen bir mükemmelliyetçilik vardır..

Donanım Malzemeleri