Ronstan bir Avusturalya firmasıdır. Baştan sona dızaynları ile üretim ve dağıtımları ile kendi ülkesinin rakipsiz ismidir. Şirket merkezi Melbourne olup Avusturalya ve Dünya talepleri diğer kendi ülkelerindeki Sydney-Brisbane ve Perth ofisleriyle desteklenir. Uluslararası piyasalarda RONSTAN ilk üç üretici arasında yer almaktadır. Başlıca Amerika, İngiltere, Yeni Zelanda ve Danimarka’da ihracat merkezlerini ve depolarını kurarak toplam 45 ülkede başarılı olarak çalışmaktadırlar.UTL SKİPER Ronstan firması ve ürünlerini Türkiye’de “büyük tekne projelerinde” temsil etmektedir. Ronstan yelkenli tekne donanım malzemelerinin yanısıra başta liftin ve diğer bağlantı aksesuarları olmak üzere direk donanım malzemeleri ürünleri üretimi ile de ön plandadır.

RONSTAN   için  bugün  tek  bir  hedef ve  felsefe  vardır; Konusunda  dızayn ve  uzun  vadeli  teknolojik  araştırma / geliştirme  yatırımlarını  yapmak, ürünleriyle  yelken  spor ve  sektörüne  kalitesiyle-güvenilirliği ile  hizmet  edebilmek.

Grubun  diğer  çok  ilginç  faaliyeti  de  mimarlık  ve  inşaat  sektöründe  stat, otel, işyeri  ve  köprü inşaatlarında çubuk, tel ve bağlantı  aksesuarlarıyla yer almalarıdır. Bugün yaptıkları  çatılarla – güneşliklerle – statlarla – köprülerle – merdivenlerle – korkuluklarla ve cam sistemleriyle tanınmışlardır.

Mutlaka sitesinden inceleyiniz.

Donanım Malzemeleri