TEKNE TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Allures Yachting “Grand Large Yachting“ gurubunun 3 markasından/tersanesinden birisidir. Diğer markalar yine bizlerin temsil ettiği “Garcia Yachts” ve “Outremer Catamarans” tersaneleridir.

Detaylar…

G – Force Yachts firması 2004 yılında üretime başlamış ve kendi üretim segmentlerinde başarılı lider markalardan biri olmuştur. 2006 – 2014 yılları arasında X-Treme 25 ve X –Treme 37 modelleri ile kendini uluslararası platformlara taşımış ve birçok yarışa adını yazdırmıştır…

Detaylar…

Exploration 45 – 52 – 60 ve de 52 Exploration katamaran…
Tüm modeller alüminyum yapılar ve model isminden anlaşılacağı üzere uzun seyirlere göre donanmış kuvvetli konforlu teknelerdir.

Detaylar…

Outremer Yachting bugün piyasalarımızda gördüğümüz katamaranlardan biraz daha farklı üretilen bir marka. Şöyle ki, Outremer katamaranları kompozit malzeme ile üretilmektedir.

Detaylar…

Sportif balıkçılık sektörünün öncü markalardan biri olan Regulator Marine, turnuva balıkçılığı performansının ötesinde sunduğu muazzam konfor, manevra performansı ve kabiliyetiyle öne çıkıyor.

Detaylar…

21 feet’den 42 feet’e kadar bir çok farklı model sunan Fishing Raptor sportif balıkçı tekneleri, sayısız coğrafi avantajlarıyla, sektörün ilgi odağı haline gelen Türkiye pazarında adından söz ettirecek.

Detaylar…