Skip to main content

Facnor

Otuz yılı aşkın tecrübesiyle, furling sistemleri uzmanı haline gelmiştir Facnor…
Fark yaratan tecrübesi ile furling sistemleri tasarımı ve üretiminde bir lider olan Facnor, furling sistemleri ve destek donanımlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Cenova ve staysail için birçok çözüm sunan Facnor, aynı zamanda anayelken orsa yakası araba sistemleri ve furling sistemleri de sunuyor.
Facnor’un furling sistemleri; Beneteau, Del Pardo, Dufour, Jeanneau ve Hanse gibi önde gelen tekne üreticileri tarafından da tercih ediliyor. Klasik drum furling sistemlerinin ötesinde, elektrikli ve hidrolik motorlu otomatik furling sistemleri de Facnor’un ürün gamında yer alıyor. Cenova için ayrı, code 0 için ayrı modeller sunan Facnor’da, her tip yelkenli için ayrı çözümler mevcut.
Anayelken için, anayelken fitil kilitleri ve mandar kilitlerinin yanı sıra, konfor ve güvenlik için özenle tasarlanmış anayelken furling sistemleri de Facnor’un çözümleri arasında. 6’dan 16 metreye kadar yelkenlilere kolayca donatılabilen anayelken furling sistemi, direk üzerinde matkap delikleri açmadan donatılabilen çözümüyle öne çıkıyor.
Bugün Facnor ürünleri code 0 – Gennaker – Asimetrik –Genoa yelkenleri için elektrikli,hidrolik,manüel sarma sistemleri ile tüm seri üretim tekne markaları, özel tasarımlar tarafından kullanılmaktadır…

Facnor.com
Donanım Malzemelerine Geri Dön

İletişim

Size özel çözümlerimizi dinlemek ve sizin için en doğru tekneye sahip olmak için:

Adres

Çağla 1 Mahallesi
2. Cadde No.4
Zekeriyaköy 34450

Sarıyer