Skip to main content

Outremer

Outremer Yachting bugün piyasalarımızda gördüğümüz katamaranlardan biraz daha farklı üretilen bir marka.Şöyleki Outremer katamaranları kompozit malzeme ile üretilmektedir. Dolayısıyla kullanılan malzeme ve teknoloji dolayısıyla daha hafif , daha kuvvetli/dayanıklı ve daha süratli teknelerdir. Diğer çok önemli bir farkı da “yarı ısmarlama” şeklinde üretilmekte ve müşteri taleplerine göre değişiklikler yapılabilmesidir.

Model olarak Outremer 45 tasarımı yenilenmekte olup 2014 senesinde ilk teknenin denize inmesi planlanmaktadır. Yeni tasarlanmış Outremer 45 ‘in heyecanı yüksektir. Arzu edenlere özel tanıtım yapılacaktır. Mevcut 49 – 51 – 5x (59 feet ) üretimleri devam etmektedir.

catamaran-outremer.com
Tekne Temsilciliklerimiz'e Geri Dön

Piyasamızın yeni ürünlerini sitemiz catamaran-outremer.com sitesinden daha detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Outremer Yachting firması “Grand Large Yachting” ‘in bir grup şirketidir. Konu firmanın diğer ürünleri “Garcia Trawlers” garcia-yachting.com ve “Allures Yachts“ allures.fr alüminyum gövdeli lüks donanımlı ürünlerdir. İncelemenizi rica ederiz. Tüm üç markanın görülebileceği diğer bir sitemiz de “Grand Large Yachting“ gruplar şirketinin sitesi glyachting.com sitesidir.

Length: 17.98 m
Beam: 8.58 m
D: 1.20 m – 2.65 m
L: 13.9 t (CE norm 8666) / 20 t
Sail Plan:
Height of mast 23.45 m
Main Sail – 125m²
Jib – 59 m²

İletişim

Size özel çözümlerimizi dinlemek ve sizin için en doğru tekneye sahip olmak için:

Adres

Çağla 1 Mahallesi
2. Cadde No.4
Zekeriyaköy 34450

Sarıyer