Skip to main content

Regulator

Sportif balıkçılık sektörünün öncü markalardan biri olan Regulator Marine, turnuva balıkçılığı performansının ötesinde sunduğu muazzam konfor, manevra performansı ve kabiliyetiyle öne çıkıyor.

Açık deniz performansıyla adından söz ettiren Regulator markası, güçlü gövde yapısı ve markanın ‘imzası’ niteliğindeki özel kiriş sistemi sunan modelleriyle adeta gücü ve dayanıklılığı temsil ediyor.

Bahsi geçen bu üstün kiriş sistemi, ahşap yerine kompozit malzeme kullanılarak, kuvvetli yapıştırıcı bir sistemle gövdeye birleşiyor. Öte yandan kirişlere enjekte edilen köpük malzeme sayesinde gürültü azaltılarak dayanıklılık arttırılmış oluyor. Sonuç olarak karşımıza Regulator’ın fark yaratan tek parça sağlam gövdesi çıkıyor.

Daha fazla dayanıklılık, daha fazla denge ve maksimum performans ortaya koyabilmek için tüm bu operasyonlar gövde ve kirişler kalıbın içerisindeyken tamamlanıyor.

Regulator Marine’in şuanda piyasada 7 farklı modeli yer alıyor. Yirmi üç feet’den 41 feet’e kadar uzanan model yelpazesini sırasıyla 23, 25, 28, 31, 34, 34SS ve amiral gemisi 41 modelleri oluşturuyor.

regulatormarine.com
Tekne Temsilciliklerimiz'e Geri Dön

Regulator 34SS

Regulator Marine’in 34SS modeli; açıkdeniz balıkçılığı, balık turnuvaları ve haftasonu aile gezileri için gerekli tüm özelliklere sahip. Çok yönlülüğü bir üst boyuta taşıyan bu kıçtan takma motorlu model, piyasada çok daha büyük boylarda karşımıza çıkacak nitelikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni tasarlanmış olan sancak taraftan açılan biniş ve dalış kapısı, sancak tarafta kokpiti dönen geniş kanepesi ve tatlı su duş başlığıyla lavabosu, 34SS’i rakiplerinin bir adım önüne geçiriyor. Regulator Marine aynı zamanda 34SS için ızgarası bulunan kokpit mutfağı seçeneğini de sunuyor. Mutfakta ayrıca buz dolabı da yer alabiliyor.

Temelde ‘sportif balıkçılık’ ve ‘turnuva balıkçılığı’ konsepti üzerine tasarlanan kıçtan takma motorlu Regulator Marine teknelerine yeni bir boyut kazandıran 34SS, güçlü bir balıkçılık donanımı paketi sunuyor. Çok sayıda ve geniş saklama alanları, büyük kılıç balığı kutuları ve olta tutma ekipmanları tekenin standart donanımları arasında. Ek olarak 1325 litrelik yakıt tankı ve güçlü motor seçenekleri, 34SS’i açık deniz maceraları için de vazgeçilmez kılıyor. Regulator Marine 34SS iki ve üç motorlu Yamaha kıçtan takma seçenekleriyle piyasaya sunuluyor. Dijital elektronik kontrol üniteli bu seçeneklerin ikilisinde dört zamanlı F350’ler, üçlüsünde ise dört zamanlı F300’ler var.

Teknik Detayları:
Boyu: 10,09 metre
Motorlar dahil boyu: 12 metre
Genişliği: 3,08 metre
Kuru ağırlığı (iki motorlu): 5042 kg
Kuru ağırlığı (üç motorlu): 5133 kg
Yakıt kapasitesi: 1325 litre
Su kesimi (motorlar yukarıda): 68,5 cm
Su kesimi (iki motorlu): 78,8 cm
Su kesimi (üç motorlu): 101,6 cm

İletişim

Size özel çözümlerimizi dinlemek ve sizin için en doğru tekneye sahip olmak için:

Adres

Çağla 1 Mahallesi
2. Cadde No.4
Zekeriyaköy 34450

Sarıyer