Skip to main content

Ronstan

Ronstan bir Avusturalya firmasıdır. Baştan sona dızaynları ile üretim ve dağıtımları ile kendi ülkesinin rakipsiz ismidir. Şirket merkezi Melbourne olup Avusturalya ve Dünya talepleri diğer kendi ülkelerindeki Sydney-Brisbane ve Perth ofisleriyle desteklenir. Uluslararası piyasalarda RONSTAN ilk üç üretici arasında yer almaktadır. Başlıca Amerika, İngiltere, Yeni Zelanda ve Danimarka’da ihracat merkezlerini ve depolarını kurarak toplam 45 ülkede başarılı olarak çalışmaktadırlar.UTL SKİPER Ronstan firması ve ürünlerini Türkiye’de “büyük tekne projelerinde” temsil etmektedir. Ronstan yelkenli tekne donanım malzemelerinin yanısıra başta liftin ve diğer bağlantı aksesuarları olmak üzere direk donanım malzemeleri ürünleri üretimi ile de ön plandadır.
RONSTAN için bugün tek bir hedef ve felsefe vardır; Konusunda dızayn ve uzun vadeli teknolojik araştırma / geliştirme yatırımlarını yapmak, ürünleriyle yelken spor ve sektörüne kalitesiyle-güvenilirliği ile hizmet edebilmek.
Grubun diğer çok ilginç faaliyeti de mimarlık ve inşaat sektöründe stat, otel, işyeri ve köprü inşaatlarında çubuk, tel ve bağlantı aksesuarlarıyla yer almalarıdır. Bugün yaptıkları çatılarla – güneşliklerle – statlarla – köprülerle – merdivenlerle – korkuluklarla ve cam sistemleriyle tanınmışlardır.

ronstan.com
Donanım Malzemelerine Geri Dön

İletişim

Size özel çözümlerimizi dinlemek ve sizin için en doğru tekneye sahip olmak için:

Adres

Çağla 1 Mahallesi
2. Cadde No.4
Zekeriyaköy 34450

Sarıyer