Skip to main content

Wichard

Yelkenli tekne donanımında asırlık tecrübesiyle akla ilk gelen markalardan biri olan Wichard Ürünleri şirketi, Ocak 2020 itibarıyla UTL Skiper distribütörlüğünde Türkiye pazarında yer alıyor. Gezi, regatta yarışçılığı, olimpik veya okyanus aşırı fark etmeksizin, tüm yelkenli tekne tiplerine donanım sağlayan Wichard markası, makaralardan bıçaklara kadar tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. En göze batan özelliği ürünlerin döküm kalıplarla değil de bildiğimiz dövülerek yapılmasıdır (forge)…Bir yelkenli teknenin ihtiyacı olan yaklaşık tüm küçük aksesuarları üretebilmektedirler…
Wichard, makara donanımında her türlü ihtiyaca göre ürün sunuyor. Hareketli makaralar, paslanmaz çelik makaralar ve her türlü tekne donanım uygulamasına göre, makara pozisyonunu optimize edecek aksesuarlar sağlıyor.

Üstün paslanmaz çelik üretimi sayesinde Wichard, bu sınıfta da pazarda öne çıkıyor. Baş ve kıç istralya ayarlamaları, tel aksesuarları, civatalar, kancalar ve kilitler Wichard’ın paslanmaz çelik ürün gamını oluşturuyor.
Güvenlik donanımları kapsamında Wichard teknolojisi, piyasada önemli bir yere sahip. Dingi ve katamaranlar için özel olarak tasarlanmış olan gurcata kurtarma barları ve her tip yelkenli için bumba freni, fark yaratan ürünlerin başında. Yelken seyri için hayatı kolaylaştıran aksesuarlar da sunan Wichard’ın, bu başlık altında yer alan ürünleri; yeke uzatmaları, bıçaklar ve rüzgar göstergeleri.

wichard.com
Donanım Malzemelerine Geri Dön

İletişim

Size özel çözümlerimizi dinlemek ve sizin için en doğru tekneye sahip olmak için:

Adres

Çağla 1 Mahallesi
2. Cadde No.4
Zekeriyaköy 34450

Sarıyer