DONANIM MALZEMELERİ

Andersen vinçleri standart – self tailing – elektrik – hidrolik – klasik ve de “capstan” vinçleriyle 1950 yıllarından itibaren adını duyurmaya başlamıştır.

Detaylar…

BSI GRUP ŞİRKETLERİ
BSI Rigging – Gori Pervaneleri – Jefa dümen sistemleri – Hundested sabit pervane,şaft ve şanzıman,thruster – Moonlight güverte kapakları,lumboz – Easylock Kıstırmaçları
BSI şirketi 30 senedir denizcilik sektörüne hizmet veren bir Danimarka kuruluşudur. Ürünlerini distribütörleri kanalıyla tüm dünyada satabilmektedir.

Detaylar…

Cariboni firması, 1984 senesinde çok tecrübeli bir İtalyan yelken yarışcısı Giovanni Cariboni tarafından kurulmuştur.

Detaylar…

Karver son zamanların Fransa’dan çıkan çok önemli bir aksesuar firmasıdır. Özellikle makaralar ve förlinkler ihtisaslaştıkları ürünlerdir. Kullandıkları malzeme ve tasarımları itibarıyla hafif ve yüksek mukavemete sahip ürünler yapılmaktadır.

Detaylar…

Lancelin kurucusu Henri Lancelin ilk üretimini küçük bir atölyede 1907 senesinde yapmıştır. O zaman ilk yaptığı halatlar ticari yelkenli gemiler ve de balıkçılar olmuş.Bugün işin başında ailenin dördüncü neslinden Nicolas Lancelin vardır.

Detaylar…

Loop Products firması usta bir Alman yelkenci tanıdığımızın halat ve bir takım ürünleri birleştirerek tasarladığı en küçük yelkenli tekneden 25 metrelere kadar teknelerde kullanılabilecek güçlere sahip yenilikçi ürünlerin firmasıdır…

Detaylar…

Gemi inşaa mühendisi olan Alman Axel Hoppenhaus 2002 yılında kendi tasarladığı ürünleri imal etmek için Nomen şirketini kurmuştur.

Detaylar…

RECKMAN GRUP ŞİRKETLERİ
Sailtec Sunawning – Tenteler / Güneşlikler
Reckman firması 1892 senesinde Hamburg’un Altona bölgesinde bir küçük atölye ile üretime başlamıştır.O tarihten itibaren yelkenciliğin ve yatçılık sektörünün bir kalite süreklilik ve yaratıcılık sembolü olmuştur.

Detaylar…

Rondal ısmarlama superyat dünyasının yaptığı ürünlerin çok yüksek kalitesiyle , tasarımlarıyla ve de çeşitliliği ile çok öne çıkmış bilinen bir Hollanda firmasıdır. Uluslararası piyasalarda mühendislik çalışmalarıyla da ısmarlama yatlara ürün ve servis çareleri – alternatifleri yaratmışlardır.

Detaylar…

Ronstan bir Avusturalya firmasıdır. Baştan sona dızaynları ile üretim ve dağıtımları ile kendi ülkesinin rakipsiz ismidir. Şirket merkezi Melbourne olup Avusturalya ve Dünya talepleri diğer kendi ülkelerindeki Sydney-Brisbane ve Perth ofisleriyle desteklenir.

Detaylar…

WICHARD GRUP ŞİRKETLERİ
Wichard gurubu deniz ve tekne sanayinin büyük bir Fransız gurubudur… 2019 senesinde 100cü seneleri kutlanmıştır. Wichard gurubunun şirketlerini şöyle sıralayabiliriz:
Wichard – Sparcraft – Lorima – Facnor

Detaylar…

Firmamız “ Leisure Furl “ firması bir Amerikan şirketi , daha doğrusu bir gurup şirketinin bağımsız bir kuruluşudur. Anayelken sarma sistemi olan bumbalar imal ederler…

Detaylar…